wtorek, 23 grudnia 2014

Podsumowanie akcji zapuszczania z Eter- efekty.Moja prywatna akcja zapuszczania trwa cały rok, więc uczestnictwo w tej organizowanej przez Eter nie było dla mnie żadnym problemem, z regularnością jeśli chodzi o wcierki nie miewam problemów, chyba, że wypada mi zbyt wiele spraw rodzinnych jak ostatnimi czasy.


Więc jak przedstawiają się moje przyrosty tym razem? Dosyć słabo choć mogło być gorzej ;)

Pierwszy miesiąc-  1cm - w tym okresie stosowałam nową wcierkę z elfa pharm.Jest to tragizm na kółkach w życiu nie leciało mi tyle włosów,bejbików praktycznie brak przyrostu też.Więcej strat niż pożytku, samym zapachem alkoholu z niej można spokojnie upić pół osiedla.

Drugi miesiąc- 5cm -maść końska herbamedicus- to było moje trzecie podejście do niej niestety najsłabsze byłam bardzo nieregularna ze względu na ciągłe wizyty w szpitalu( nawet ja potrafię czuć się zbyt zmęczona żeby nałozyć milion pięćset specyfików na głowę tak wiem to szokujące ;) )

Trzeci miesiąc-6cm-triphala wewnętrznie i zewnętrznie- pozytywnie mnie zaskoczyła, choć pierwszym zaskoczeniem był jej smak- tragizm kompletny ;) zainteresowanych odsyłam do posta podsumowujacego jej stosowanie wraz z dokładniejszym opisem: wszystkie informacje o triphali

Czwarty miesiąc- 0,5cm- bieda jakich mało i oficjalnie najsłabszy wynik z całego roku. W tym miesiącu urosło mi jednak dosyć dużo baby hair. Sprawcą była inna wersja wcierki z Ryoe- tym razem żółta linia spa.Przyrost nie jest spektakularny ale skalp był po niej idealnie ukojony co u mnie zdarza się rzadko.

Łącznie 12,5cm.

Zdjęcia obrazują tylko dwa środkowe miesiące, drobinkowe przyrosty z pozostałych ciężko byłoby uchwycić ;)

Mam nadzieję, że u Was było lepiej, ktoś jeszcze przekonał się do regularnego wcierania i kontynuuje zabawę poza akcją?:)
8 komentarzy:

 1. Rewelacyjny wynik :)
  Kochana, spokojnych i radosnych Swiat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i nawzajem, naprawdę ciesz się, że możesz spędzić je z rodziną bo to skarb :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie. Mam nadzieje, ze Twoja Mama lepiej sie czuje?

   Usuń
 3. przepięknie włosy! długość i kręconość!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za info o efektach - a jednocześnie "przegląd" tego, co działa i nie działa. Wiem, działanie bywa mocno zróżnicowane w zależności od cech osobniczych, ale teraz już wiem, że muszę połykać triphalę! Walczę teraz intensywnie o poprawę kondycji włosów i póki co rewelacyjne są polskie zioła i rzepa, ale to co cudo z Indii przetestuję :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń